Informatiebijeenkomst: aan de slag met Copilot in het basisonderwijs
AI verandert nu al hoe we werken, leren en organiseren. Maar wat betekent dat concreet voor het onderwijs? Hoe zet je AI en een tool als Copilot weloverwogen en verantwoord in binnen jouw school of bestuur? En wat moet je op het gebied van beleid, gegevens en beveiliging regelen om goed voorbereid te zijn? Tijdens deze inspirerende middag geven onze experts Jeslyn Hardeveld, Jan Ligtenberg en Maurits Knoppert je hier uitgebreid antwoord op, met praktijkvoorbeelden en demonstraties die je direct kunt toepassen.
Wat komt er deze bijeenkomst aan bod?
- Zie wat Copilot en AI concreet betekent voor jouw werk in het basisonderwijs
- Krijg inzicht in de kansen en risico's van Copilot en kom te weten hoe je daar bewust mee kan omgaan
- Weet wat je nodig hebt om klein en verantwoord te starten met Copilot
We verzorgen meerdere bijeenkomsten op verschillende locaties:
- Dinsdag 4 november bij Fletcher Wellness-Hotel Leiden. (let op: parkeren is niet gratis. We adviseren daarom met de trein te komen; het hotel ligt direct naast station Leiden Centraal en is dus goed bereikbaar met het OV).
- (VOL) Donderdag 30 oktober bij Salto Eindhoven.
- (VOL) Maandag 1 december bij OOZ Zwolle.
- (VOL) Maandag 10 november bij APS IT-diensten in Utrecht.
Zit de locatie van je voorkeur vol? Laat het ons weten via marketing@apsitdiensten.nl, dan zetten we je op de wachtlijst.
Het programma
| 12.30 tot 13.00 uur | Ontvangst met koffie en thee |
| 13.00 tot 13.15 uur | Opening en welkomstwoord |
| 13.15 tot 13.30 uur | AI Compliance: Kaders & Keuzes - Risico's en regelgeving (AI Act, DPIA)
|
| 13.30 tot 14.15 uur | AI in het onderwijs
|
| 14.15 tot 15.00 uur | Alles over Copilot(s) & van prompt tot resultaat - Jeslyn Hardeveld
|
| 15.00 tot 15.15 uur | Pauze (kort) |
| 15.15 tot 16.00 uur | AI & Copilot Ready: beleid, data en security - Maurits Knoppert
|
| 16.00 tot 16.15 uur | Vragen |
| 16.15 tot 17.00 uur | Borrel |
Voor wie is deze bijeenkomst bedoeld?
(Bovenschoolse) ICT’ers, Security en Privacy Officers en Microsoft 365 beheerders.